Nihče izmed štirih slovenskih alpskih smučarjev na veleslalomski tekmi mladinskega svetovnega prvenstva v Garmisch-Partenkirchnu ni prismučal do cilja. V severnoameriški profesionalni hokejski ligi NHL se je iztekel prestopni rok. V zamenjave klubov je bilo vključenih 47 igralcev, kar je rekordna številka. Brazilski nogometni zvezdnik Ronaldo spet igra. Na tekmi brazilskega pokala med njegovim Corinthiansom in Itumbiaro je vstopil v 68. minuti in tako vpisal svoj prvi nastop na uradni tekmi po lanski operaciji kolena, ko je igral še za Milan. Poročila s tekme, ki jo je pred 30.000 gledalci Corinthians dobil z 2:0 (takšen izid je bil že ob vstopu Ronalda v igro) pravijo, da 32-letni napadalec ni dobro telesno pripravljen, zato bo potreboval še nekaj časa, da se bo vsaj približal vrhunski formi. Nogometaš angleške reprezentance in Chelseaja Ashley Cole je bil v zgodnjih jutranjih urah aretiran, potem ko je v bližini nekega londonskega lokala žalil policista. Mož postave je igralca ustavil in pri njem ugotovil vinjenost. Hrvaški nogometni prvak Dinamo je spet zamenjal trenerja. Marijan Vlak, ki je moštvo prevzel oktobra lani, ko je zamenjal Branka Ivankovića, je bil odstavljen zaradi poraza in slabe igre v derbiju hrvaškega prvenstva proti Hajduku (0:2). Novi trener Dinama je Krunoslav Jurčić. Združenje dirkaških moštev formule ena (FOTA) se je zavzelo za skrajšanje dirk na največ uro in 40 minut ter nov sistem točkovanja tekmovanja, po katerem bi zmagovalec dirke dobil dvanajst točk in ne več deset. šr