Obračun za tretje mesto med sobotnimi polfinalnimi osmoljenci je pripadel igralcem iz danske prestolnice, ki so v svojem premiernem nastopu na zaključnem turnirju ugnali tekmece iz Berlina, prav tako novince na najbolj prestižni klubski mednarodni sceni.

Večji del prvega polčasa je minil v izenačeni igri, Koebenhavn pa si je najvišjo prednost priigral v 28. minuti, ko je Mads Mensah Larsen povišal na 13:8. Danska zasedba v drugi polovici tekme ni ponovila napake iz polfinalnega obračuna proti španskemu Atleticu iz Madrida, ko je "ekspresno" zapravila svojo prednost. V 45. minuti si je priigrala šest golov prednosti (20:14) in do konca tekme nadzorovala berlinske lisjake.

V danski zasedbi je blestel vratar Kasper Hvidt, ki je ubranil kar 22 strelov, Henrik Toft Hansen, Niclas Ekberg, Mads Mensah Larsen in Mikkel Hansen pa so dosegli po štiri gole. Pri Berlinčanih je vratar Silvio Heinevetter zaustavil 19 tekmečevih strelov, Jevgenij Pevnov pa je dosegel pet zadetkov.