Najbližje Kolumbijcu je bil na koncu domačin Daniel Moreno (Katjuša), ki je zaostal le tri sekunde.

Današnjo etapo je dobil Latvijec Aleksejs Saramotins, Quintana je bil drugi, Brajkovič, ki je bil v ospredju tudi v tretji etapi s petim mestom, pa je bil za konec dirke danes deseti.

Dirka po Beneluksu Wellensu, Koren v zadnji etapi peti

Belgijec Tim Wellens (Lotto Belisol) pa je zmagovalec kolesarske dirke po Beneluksu. V zadnji, 183,4 kilometra dolgi etapi med Riemstom in Sittard-Geleenom je končal v glavnini in zanesljivo obdržal prednost iz prejšnjih etap. Zadnjo preizkušnjo je sicer dobil njegov rojak Guillaume Van Keirsbulck (Omega Pharma - Quick-Step).

Od slovenskih tekmovalcev se je v zadnji etapi izkazal Kristijan Koren (Cannondale), ki je osvojil peto mesto, za zmagovalcem pa je tako kot drugi kolesarji pred njim zaostal 46 sekund. Drugi je bil Italijan Matteo Trentin, tretji pa Belgijec Yves Lampaert.