Giants so tekmo odlično začeli in ob polčasu vodili z 21:10, v drugi polovici tekme pa so jih kavboji nadigrali in uspeli rezultat obrniti v svojo korist. Odločilne točke je s touchdownom minuto pred koncem tekme prispeval Dez Bryant.

A po tekmi je precej bolj kot pomembna zmaga Dallasa, s katero so kavboji ostali v igri za prvo mesto v konferenci NFC, odmevala poteza lovilca domače ekipe Odella Beckhama, ko je v prvi akciji druge četrtine kljub prekršku nad njim z eno roko akrobatsko ujel 43 jardov dolgo podajo Elija Manninga in nato poskrbel, da je z žogo pristal v končni coni Dallasa in vodstvo Giants povišal na 13:3.

Že komentatorji tekme so se strinjali, da gre za nekaj neverjetnega in redko videnega, tudi množični odzivi po tekmi, ki jih predvsem na družbenih omrežjih ni bilo malo, pa so enotni, da gre za najboljši »ulov« vseh časov, kar je denimo na Twitterju zapisal tudi nad potezo navdušeni košarkar LeBron James.