19-letni Maurides je v igro vstopil v 81. minuti, ko je zamenjal legendarnega Urugvajca Diega Forlana, izid pa je bil 2:1. Internacional je v želji po višji prednosti v zaključku napadal in iskal pot do tretjega gola, ki jim ga je naposled prinesel ravno Maurides v 89. minuti.

Mladenič se je zadetka zelo razveselil, saj ni le zagotovil Internacionalu lepe prednosti pred povratno tekmo, temveč je bil to hkrati tudi njegov prvi zadetek v članski konkurenci, kjer je sinoči nastopil šele desetič v karieri.

Maurides je po zadetku stekel pozdraviti navijače, nato pa je s premetom in saltom poskrbel še za akrobatski vložek. A kmalu si je verjetno želel, da tega ne bi storil, saj si je pri doskoku po saltu poškodoval koleno, zaradi poškodbe pa tekme ni mogel dokončati. Nesrečneža so morali z igrišča odnesti na nosilih, glede na to, da je šlo za koleno, pa ga verjetno čaka dolg počitek, med katerim bo lahko v miru premislil o bolj varnih načinih proslavljanja zadetkov.