Že uvod v tekmo v Velenju je napovedoval, da se utegne zgoditi kaj nepredvidljivega, saj so Koprčani zaradi gneče na cestah zamudili in tekma se je začela s 45-minutno zamudo. A če je kdo pomislil, da bo to Primorcem pokvarilo načrte in bi utegnili v boju za tretje mesto v Velenju izgubiti kakšno točko, se je še kako zmotil.

Po 25 minutah je namreč Koper že vodil s 3:0, prvi polčas pa dobil s 4:0, domači pa so v drugem polčasu dosegli le še častni zadetek za končnih 4:1. A bolj kot z visoko zmago Koprčanov ali visokim porazom »knapov« so se v naslednjih dneh mnogi ukvarjali s povsem ponesrečenim nastopom velenjskega vratarja Pašagića, ki je ob vseh štirih prejetih zadetkih posredoval milo rečeno sramotno, zato niso presenetljivi niti številni pomisleki o regularnosti tekme.

Pašagićeve mojstrovine so se kmalu znašle tudi na portalu Youtube, kjer si je video z zadetki s tekme v Velenju v manj kot treh dneh ogledalo že 150 tisoč ljudi.