Po poročanju srbskih medijev je sodnik dve minuti pred koncem prvega polčasa, med prekinitvijo igre, pristopil k vratarju in ga brez očitnega razloga udaril z glavo v predel obraza. Sodnika je po incidentu nemudoma prijela policija iz Kragujevca ter ga priprla, preiskovalna sodnica pa je 43-letnemu nasilnežu iz Niša odredila 48 urno pridržanje, proti njemu pa bodo vložili obtožnico zaradi nasilnega obnašanja na športnih prireditvah.

Nesrečnega vratarja so prepeljali v bolnišnico, kjer so ugotovili, da je v napadu doživel le lažje poškodbe.

Zaradi fizičnega napada so prekinili finalni obračun, prvak nacionalnega prvenstva v futsalu tako še ni znan. Prva tekma finala se je končala z izidom 2:2, takšen izid na semaforju pa je bil tudi ob prekinitvi obračuna.