Owens je v 26. krogu prve severnoirske lige svojemu klubu Coleraine pomagal do zmage s 3:1 nad Glenavonom. 29-letni nogometaš je bil pravi junak, saj je bil z dvema mojstrovinama iz kota najbolj zaslužen, da je domačim v drugem polčasu spreobrniti rezultat, kajti po prvih 45 minutah so gostje vodili z 1:0. Nato pa je na sceno stopil Owens in že v prvi minuti nadaljevanja prvič presenetil gostujočega vratarja.

Domači so povedi v 61. minuti, da je zmaga zagotovo ostala doma pa je le tri minute kasneje poskrbel Owens, ki je iz istega kota še drugič zadel.

“Ali mu je res uspelo ponovno zadeti? Mislim, da. Česa takega pa še nisem videl v svoji zelo dolgi karieri igranja in gledanja nogometa,“ je bil ob drugem zadetku Owensa navdušen tudi televizijski komentator.

Zaradi varne prednosti dve zadetkov se je Owens v zaključku tekme odločil še tretjič poskusiti srečo z neposrednim strelom proti vratom iz kota, a tokrat je bil gostujoči vratar na to pripravljen in je uspel žogo odbiti preko vrat.