Edini, a zelo pomemben zadetek na srečanju je po dobro izvedenem proti napadu v 34. minuti dosegel Simone Pepe, Juventus pa z novo zmago še naprej ostaja edina neporažena ekipa v ligi.

Juventus je bil na včerajšnjem obračunu za vrh boljši predvsem v prvem polčasu, po doseženem zadetku pa so se nekoliko zaprli in do konca tekme uspešno branili minimalno vodstvo. Po zmagi proti Milanu in Interju je torinsko moštvo torej ugnalo še enega od največjih konkurentov, s čimer vse bolj nakazuje, da letos verjetno spada na sam vrh lestvice.

Stara dama ima po nepopolnih 12 krogih na vrhu točko prednosti pred Udinesejem, ki je sinoči z 2:0 premagal Romo, Lazio pa sedaj zaostaja tri točke. Vrhu se lahko z današnjo zmago proti Chievu približa Milan, ki bi se na drugem mestu izenačil z moštvom iz Vidma. Ob tem je treba povedati, da je Juventus odigral tekmo manj od ostalih konkurentov, kajti čaka ga še zaostala tekma proti Napoliju.