Oklahoma si je zmago priigrala z odlično končnico, kjer je med drugim vknjižila delni izid 15:0, zaostanek 90:95 pa so gostitelji pol minute pred koncem tekme uspeli spremeniti v vodstvo 105:95. Razpoložen je bil Kevin Durant, ki je prispeval kar 11 od omenjenih ključnih 15 točk, od tega je trikrat zadel za tri, njegov končni izkupiček pa je znašal 46 točk. Pri Portlandu je bil najboljši LaMarcus Aldridge z 29 koši in 16 skoki.

Prvaki lige Miami Heat so imeli kar nekaj dela z Boston Celtics, a so na koncu na svojem igrišču le zmagali s 93:86. Boston je tri minute pred koncem povedel s 86:84, ko je zabil Kris Humphries, a nato gostujoči košarkarji do konca tekme niso več zadeli nasprotnikovega koša. Miami je v tem zadnjem delu dosegel devet točk, sedem od teh jih je prispeval LeBron James, vse iz prostih metov, tekmo pa je končal pri 29 točkah. Humphries je tekmo končal s 14 točkami in 13 skoki.

Brooklyn Nets so nadaljevali uspešni niz, tokrat so premagali Orlando Magic s 101:90. Prvi mož domačih je bil z 18 točkami Andray Blatche, Kyle O'Quinn jih je za Orlando prispeval 15. Visoko so doma izgubili igralci ekipe New Orleans Pelicans, ki so morali s 97:114 priznati premoč Sacramento Kings. S košem manj so klonili pri Utah Jazz, s 112:97 je bila boljša ekipa Minnesota Timberwolves.