Nachbar je ob metu iz igre 5:8 dosegel 19 točk v 14 minutah. Drugi slovenski košarkar Erazem Lorbek je bil manj razpoložen, vpisal je šest točk v 24 minutah.

Galatasaray je dobil prvo četrtino z 21:14, polčas s 35:33, a si je nato gleženj poškodoval Carlos Arroyo, ki v nadaljevanju ni več stopil na parket. Arroyo je bil, kljub poškodbi, s 14 točkami prvi strelec gostov.

V drugem četrtfinalnemu obračunu sta se v Madridu pomerili ekipi Real Madrida in Olympiakosa Pireja, boljša je bila domača ekipa iz španske prestolnice, ki je grške goste premagala z 88:71 in v četrtfinalu povedla z 1:0 v zmagah. Najbolj učinkovit pri Madridu je bil Rudy Fernandez z 20 točkami, pri gostih pa je bil prvi strelec Vassilis Spanoulis z 18 točkami. Mirze Begića ni bilo v postavi Olympiakosa.

V sredo bosta na sporedu še prvi četrtfinalni tekmi naslednjih parov CSKA Moskva - Panathinaikos ter Emporio Armani - Maccabi Tel Aviv.