V dresu Miamija je bil tokrat najboljši Dwyane Wade z 32 točkami, desetimi ujetimi žogami in sedmimi podajami. LeBron James, ki ga pesti lažja poškodba kolena, pa je dosegel 20 točk in prav tako ujel deset žog. Miami je s 44 zmagami in le 14 porazi gladko najboljša ekipa vzhodne konference, na zahodu je San Antonio pri 47 zmagah in 14 porazih.

V noči na torek je igralo tudi moštvo Bena Udriha, vendar Konjičan ni bil preveč aktiven pri zmagi Orlanda s 105:102 nad New Orleansom, v 12 minutah igre prispeval dve točki in pet podaj. Prvi strelec zmagovalcev je bil Arron Afflalo s 26 točkami, v zadnjih 38 minutah tekme jih je dosegel kar pet. Orlando, ki je ob polčasu zaostajal za kar 17 točk, je s to zmago uspešno zaključil negativni niz treh porazov. Pri domačih so Anthony Davis, Greivis Vasquez in Eric Gordon dosegli po 17 točk.

V ostalih tekmah so Golden State Warriors s 111:105 premagali Toronto Raptors, Cleveland Cavaliers so morali s 97:102 priznati premoč New York Knicks, Milwaukee Bucks so po podaljšku ugnali Utah Jazz, Denver Nuggets so bili od Atlanta Hawks boljši s 104:88, Portland Trail Blazers pa so Charlotte Bobcats nadigrali s 122:105.