New York Knicks so sinoči prekinili zmagovalni niz San Antonia, ki je moral tako po sedmih zaporednih zmagah priznati poraz. Posebej v zadnji četrtini je bil razpoložen Carmelo Anthony, ki je skupaj dosegel 23 točk. J.R. Smith je 15 od skupaj 20 točk dosegel v drugem polčasu, kratkohlačniki pa so ostroge v Madison Square Gardnu v zadnjih 17 minutah tekme ugnali z delnim izidom 44:31. Pri San Antonio Spurs je bil z 12 točkami najbolj razpoložen Gary Neal, Tony Parker in Tim Duncan sta dodala vsak po 11 točk.

Minnesota je v gosteh s 101:97 premagala Denver, a pri tem zaradi zvina prsta izgubila zvezdnika all-star tekme Kevina Lovea. V zadnji četrtini je Jose Juan Barea dosegel 12 od 17 točk. Kljub porazu je bila tekma velik izziv za igralca Denverja Andrea Millerja, ki je dosegel mejnik v karieri, potem ko je v svojo statistiko vnesel že 15.000 točk in 7500 podaj. Tekmo je sicer končal z 11 točkami in desetimi podajami. S po 16 točkami sta bila pri domačih najboljša Kostas Koufos in Ty Lawson.