V Sacramentu so bili v rednem delu bližje zmagi domači, ki so še v zadnji minuti vodili s 95:90. Trevor Ariza s prostima metoma in Harden s trojko pa sta poskrbela za izenačenje. Harden je imel nato celo priložnost, da tekmo odloči v rednem delu.

V podaljšku je Harden, prvi strelec lige, nato vzel zadeve v svoje roke in dosegel kar 11 zaporednih točk za goste, s čimer je bila tekma pri izidu 105:96 praktično že odločena. Velja dodati, da sta na tekmi manjkala zvezdnika pod obročema Houstonov Dwight Howard in center Sacramenta DeMarcus Cousins.

Tesno je bilo tudi v Oklahoma Ctiyju, kjer so domači dve minuti pred koncem vodili s 95:91, nato pa sta nastopili minuti Kevina Duranta, ki je do konca dosegel osem točk. Russel Wetbrook je za Oklahomo dosegel 26 točk, Durant jih je dodal 19. Pri poražencih je bil z 20 točkami najbolj učinkovit Kyle Irving.