Memphis sta pokopala Kevin Durant, ki je dosegel 33 točk, osem podaj in sedem skokov, ter Russell Westbrook, ki je dosegel dvojni dvojček s 23 točkami in desetimi skoki, ob tem pa je imel še pet podaj. Prek deset točk je v vrstah domačih dosegel le še Serge Ibaka (17), pri gostih pa je bila s takim izkupičkom četverica na čelu z Zachom Rundolphom, ki je 21 točkam dodal še 11 skokov. Udrih je v dobrih 14 minutah za Memphis dosegel tri točke, štiri skoke in podajo.

Oklahoma je v prvem polčasu že vodila s 25 točkami prednosti, osem minut in 45 sekund pred koncem pa so se gostje približali na vsega dve točki (74:72). Nato sta se povsem razigrala Durant, ki je do konca zadel devet točk, Westbrook pa tri manj.

Razen v Oklahomi večer gostov

Na preostalih treh tekmah večera so slavili gostje. Največje presenečenje je pripravila Atlanta, ki je s 101:93 ugnala prve nosilce Vzhoda Indiano. Na zanimivem obračunu LA Clippers in Golden Stata so gostje slavili s 109:105, Brooklyn pa je s 94:87 slavil v Torontu.