Najbolj učinkovit igralec Phoenixa, ki je dosegel četrto zaporedno zmago in si že ob koncu tretje četrtine priigral neulovljivo prednost 30 točk, je bil Shannon Brown s 26 točkami, Jared Dudley pa jih je prispeval 20. V gostujoči ekipi je Kemba Walker dosegel 27, Michael Kidd-Gilchrist pa 25 točk.

Milwaukee je gostoval v Memphisu in izgubil z 80:90, slovenski košarkar Beno Udrih pa zaradi poškodbe ponovno ni igral. V domači ekipi sta blestela Zach Randolph s 15 točkami in 17 skoki ter Španec Marc Gasol z 12 točkami in 12 skoki. Pri Milwaukeeju je Brandon Jennings dosegel 26 točk, a je tekmo odprl z metom 0-8.

New York Knicks so v mestnem obračunu na kolena položili tekmece iz Brooklyna (100:86), junak dvoboja pa je bil Carmelo Anthony, ki zaradi poškodbe ni nastopil na zadnjih dveh tekmah. Anthony je na mestnem derbiju vpisal 31 točk, pri kratkohlačnikih pa se je izkazal tudi J.R. Smith z 19 točkami. Pri mrežicah je bil najbolj učinkovit Joe Johnson s 17 točkami.

Obračun v olimpijski Atlanti je minil v znamenju Kevina Duranta. Eden največjih zvezdnikov v zadnjih letih v NBA je tekmo končal z najboljšim strelskim izkupičkom v tej sezoni - 41 točk in 13 skokov, najbolj pomembno pa je, da je njegova Oklahoma dosegla dvanajsto zaporedno zmago in le za dve zmagi zaostaja za rekordom Seattla, ki je v sezoni 1995/96 nanizal 14. zaporednih zmag.

Indiana se je na domačem parketu poigrala z Utahom in slavila s 104:84, osrednji osebnosti pa sta bila Gerald Green z 21 točkami ter Paul George, ki je 20 točkam in 11 skokom dodal še štiri blokade.

Sacramento je po šestih zaporednih porazih vendarle okusil slast zmage, v domači dvorani pa je ugnal Golden State (131:127).

Houston je Philadelphii prizadejal peti zaporedni poraz (125:103), v teksaški ekipi pa je blestel letošnja okrepitev James Harden s 33 točkami in sedmimi asistencami.

Los Angeles Clippers so dosegli enajsto zmago v nizu. Kalifornijski košarkarji so zanesljivo ugnali goste iz New Orleansa (93:77), najbolj učinkovita moža pa sta bila Blake Griffin z 18 in Jamal Crawford s 17 točkami.

Paul Pierce je bil junak Bostonove zmage nad Clevelandom (103:91). Veteran keltov je dosegel v tej sezoni rekordnih 40 točk, od tega jih kar 25 prispeval v drugem polčasu.

Torontu in Orlandu ni spodrsnilo na domačem igrišču: kanadska ekipa je bila boljša od Detroita (97:91), ameriška pa od Washingtona (90:83).