V Houstonu je Luis Scola dosegel 23 točk, drugi najučinkovitejši igralec pa je bil z dvojnim dvojčkom prav Dragić. Houston je ugnal najslabšo ekipo lige, ob tem pa je Samuel Dalembert prispeval 12 točk in deset skokov. Jordan Hill je za zmagovalce, ki so po šestih porazih zdaj zmagali že drugič zapored, dodal 14 točk in ob tem ujel osem odbitih žog. Za Charlotte, ki so v gosteh izgubili kar 20 tekem od 23 odigranih to sezono, je bil s 15 točkami najuspešnejši Derrick Brown.

Moštvo Milwaukee Bucks je premagalo Cleveland Cavaliers s 115:105, Beno Udrih pa je v 22 minutah in 21 sekundah dosegel tri točke, dva skoka in osem podaj za Milwaukee. Za slednje je z drugim trojnim dvojčkom zablestel Drew Gooden, ki je zbral 15 točk, deset skokov in 13 podaj.

Gooden je trojni dvojček prav proti Clevelandu dosegel že aprila lani, kar je bil zadnji takšen uspeh kakega igralca Milwaukeeja. Tokrat je bila njegova statistika polna že ob koncu tretje četrtine. Ersan Iljašova je, preden je zaradi osebnih napak moral predčasno na klop, dosegel 22 točk za Bucks, ki so zmagali četrtič zapored. V dresu Clevelanda, ki je klonil drugič zapored, je bil z 28 točkami najboljši Kyrie Irving.

Najboljša ekipa lige Chicago Bulls je s 106:102 premagala Miami Heat, John Lucas III pa je dosegel 24 točk. Biki so si priigrali 16 točk prednosti v drugi četrtini, ob polčasu vodili za 11, v tretji pa pobegnili že na 17. Nato se je razigral Miami, ki se je približal na vsega dve točki minuto pred koncem, a je nato vseeno moral priznati premoč domačim. Dwyane Wade je zbral 36 točk, LeBron James pa 35.

V ostalih tekmah so Indiana Pacers premagali Philadelphia 76ers s 111:93, New Jersey Nets so bili od Toronto Raptors boljši z 98:84, New York Knicks pa so Portland Trail Blazers odpihnili s 121:79. New Orleans Hornets so proti Los Angeles Lakers izgubili po podaljšku s 101:107, San Antonio Spurs so premagali Orlando Magic s 122:111, Sacramento Kings pa so proti Detroit Pistons klonili s 112:124. Phoenix Suns so bili od Utah Jazz boljši s 120:111, Los Angeles Clippers so Atlanto Hawks ugnali s 96:82, Golden State Warriors pa so proti Boston Celtics klonili s 103:105.