Winnipeg Jets so bili prav tako doma v Manitobi s 3:1 boljši od Buffalo Sabres. Odločilni zadetek je sredi zadnje tretjine dosegel Blake Wheeler, Bryan Little pa se je izkazal s tremi podajami. Po enkrat sta zadela še Andrew Ladd in Chris Thorburn, medtem ko je vratar Ondrej Pavelec ubranil 23 strelov. Po današnji zmagi Winnipeg ostaja na osmem mestu vzhodne konference, saj je vodstvo pred Washingtonom povečal že na tri točke. Edini gol za Buffalo je dosegel Corey Tropp.

Domačo zmago so vknjižili tudi hokejisti Anaheim Ducks, ki s s 4:2 ugnali Edmonton Oilers. Z dvema goloma v napetih zadnjih minutah tekme se je izkazal Corey Perry, po enkrat pa sta zadela še Bobby Ryan in Jason Blake. Vratar domače ekipe Jonas Hiller je zbral 34 obramb.

Perry je dosegel že svoj 200. zadetek v ligi NHL 3:20 pred koncem tekme, nato pa je zadel še enkrat v prazno mrežo. Za Edmonton sta zadela Jordan Eberle in Shawn Horcoff.