New Jersey Devils so morali doma po kazenskih strelih priznati premoč Ottawa Senators. Domači so povedli v prvi tretjini po zaslugi Stephena Gionte, goste pa izenačili v zadnji tretjini, ko je bil uspešen Daniel Alfredsson.

Množico golov so gledalci videli v Coloradu, kjer so Avalanche s 6:5 ugnali Nashville Predators. Tekmo so gostitelji odločili v uvodnih dveh tretjinah, čeprav je Shea Weber dve minuti pred koncem tekme znižal zaostanek gostov na 5:6, pa je Nashvillu zmanjkalo časa za presenečenje.

Phoenix Coyotes so bili s 4:0 boljši od Calgary Flames. Domačini so povedli v prvi tretjini z golom Keitha Yandla, nato pa so Mikkel Boedker, Antoine Vermette in Raffi Torres v zadnjem delu dokončno zapečatili usodo gostov.

Florida Panthers so morali doma priznati premoč Toronto Maple Leafs z 0:3. Anaheim Ducks so Columbus Blue Jackets premagali s 3:2, Montreal Canadiens pa Carolina Hurricanes s 3:0.