Blejska premiera se za ekipo Team Jesenice ni začela najbolje, saj so že po pičlih 17 sekundah prejeli uvodni zadetek. Na srečo jih ta niti najmanj ni zmedel, saj so bili gostom iz Francije do drugega zadetka, le tega so dosegli v 13 minuti, povsem enakovreden nasprotnik. Hokejisti z železarjem na prsih so bili ob koncu tretjine blizu zmanjšanja zaostanka, a je Peter Bizalj z ugodnega položaja zadel vratarja gostov.

Drugi del je minil v enakovredni igri. Vseeno so hokejisti Briancona še dvakrat zadeli, na drugi strani pa Jeseničanom ni steklo v zaključku napada, pri zaključnih strelih. V začetku zadnje tretjine so navijači rdečih le dočakali zadetek, ko je bil za Jeseničane uspešen Miha Brus. Končni odpor "železarjev" je bil strt na polovici zadnje tretjine, ko so gostje v razmiku 59 sekund dvakrat premagali Matica Boha, ki je po šestem prejetem zadetku svoje mesto prepustil Gregu Vilmanu. Jeseničani so navdušili z borbenostjo in drsanjem, a še kako se jim pozna neuigranost, saj so na ledu opravili le sedem treningov. V kazenskih strelih je zmaga pripadla Team Jesenice z 2:1. V polno sta zadela Brus in Bizalj. Za goste je bil uspešen Goličič.