Novice.Dnevnik.si Novice/(Ne)verjetno

Boj proti mrazu: Upokojenec je s "hitrim" ogrevanjem avtomobila povzročil eksplozijo in požar

Berlin - 76-letni Nemec je skušal ogreti avtomobil, namesto tega pa povzročil eksplozijo in požar. Upokojenec je namreč menil, da bo ogrevanje avtomobila pohitril, če bo pod sprednji del vozila namestil grelnik, poroča tiskovna agencija Reuters.

Fotografija je simbolična. (Foto: AP)

 

"Avtomobil je popolnoma uničen,“ je povedal tiskovni predstavnik policije v nemškem mestu Hildesheim in dodal, da je upokojenec pustil grelnik blizu posode z zamrznjeno tekočine za pranje vetrobranskega stekla in se vrnil v hišo. Kmalu po tem je zaslišal dve eksploziji, šel iz hiše in zagledal požar, ki je zajel avtomobil.

Poklical je gasilce, ki so prišli dovolj zgodaj, da so pred požarom rešili hišo. Celotna znaša nesrečega dogodka je znašala približno štirideset tisoč evrov.

Dodaj v: Twitter Pošlji

Prijavite napako v članku

Komentarji
Zadnje objavljeno
Najbolj brano
Najbolj gledano
Najbolj komentirano
Foto.Dnevnik.si

Dnevnik.si