Začelo se je v Pulju, kjer so policisti ugotovili, da je 25-letna Brazilka 20. septembra v večernih urah v nočnem klubu Jungle Club ponudila spolno storitev neznanemu moškemu. Njeno plačilo je bilo 200 evrov. Dan kasneje je enako vsoto zaslužila še v najetem stanovanju.

Karlovški policisti so ji naposled zmotili obrt 24. septembra ob 23.35, ko so jo med delom zasačili  v Karlovcu. Doletela sta jo  globa v višini 100 evrov in plačilo 40 evrov sodnih stroškov.

Bogatejši za 14 kondomov in lubrikant

Še bolj divje je bilo v Zagrebu, kjer so policisti ugotovili, da je 32-letna Brazilka 22. in 23. septembra ponujala spolne storitve. Za užitke v futuristično opremljenem stanovanju na zagrebški Ilici je računala 130 evrov za pol ure.

Stranke so jo lahko našle na spletni strani Eurogirlsescort, stik pa so z njo navezale prek klepetalne aplikacije whatsapp. Policisti so na njenih vratih potrkali 23. septembra in jo pridržali zaradi kršitve javnega reda in miru. Ob tem so v njenem stanovanju zasegli še 14 kondomov in 200 mililitrov  lubrikanta.

Kriptovalut ji niso zasegli

Na prekrškovnem sodišču so ji izrekli globo v višini 100 evrov, ker pa je s preživetim časom v priporu že odslužila 79,64 evra, je morala na koncu plačati 20,36 evra globe in 120 evrov sodnih stroškov.

V njenem stanovanju so policisti našli še štiri potrdila o vplačilu kriptovalute bitcoin v digitalno denarnico. Šlo je za zneske v višini 800, 1280, 620 in 570 evrov. Zagrebški policisti domnevajo, da gre za zaslužke s prostitucijo, a je sodišče razsodilo, da ni dovolj dokazov, da bi ji zneske zasegli. Ker je imela pod palcem več kot 3000 evrov, Brazilka domnevno ni imela težav s plačilom omenjene globe in sodnih stroškov.

Priporočamo