Novice.Dnevnik.si Novice/Kronika
GALERIJA: Ponoči se je na gradbišču sredi Šiške porušila stena, zaradi česar se je udrla še polovica cestišča
Črna kronika - petek, 03.09.2010 09:21
Tekst: (sta), dnevnik.si
Ljubljana - Sinoči okoli 1. ure se je zaradi zrušenja stene na Gubčevi ulici v Ljubljani udrla polovica cestišča. Luknja je dolga približno petnajst in široka skoraj deset metrov. Očividec poroča, da se "luknja počasi povečuje, razpoke so čedalje večje, iz luknje pa se vali gost dim“.
Poglej fotogalerijo
Na Gubčevi ulici se je vdrlo cestišče. (Foto: Luka Cjuha)
Tiskovna predstavnica Policijske uprave Ljubljana Maja Adlešič je pojasnila, da se je na gradbišču na Frankopanski ulici v Ljubljani ponoči zrušil del zidu. Operativno-komunikacijski center je bil o dogodku obveščen okoli 0.40, policisti so takoj odšli na gradbišče in zavarovali del območja.
Po prvih podatkih kaže, da se je na gradbišču vdrl del zidu, nato pa še del Gubčeve ulice. Policisti so še vedno na kraju, zbirajo podatke, o dogodku pa so obvestili pristojne službe. Vzroki za zrušitev zidu zaenkrat še niso znani, po zdaj znanih podatkih pa tudi ni bil nihče poškodovan, je še povedala Adlešičeva.
Fotogalerija

- prev

1 od 11Na Gubčevi ulici se je vdrlo cestišče.Foto: Luka Cjuha
next - prev

2 od 11Foto: Luka Cjuha
next - prev

3 od 11Foto: Luka Cjuha
next - prev

4 od 11Foto: Luka Cjuha
next - prev

5 od 11Foto: Luka Cjuha
next - prev

6 od 11Foto: Luka Cjuha
next - prev

7 od 11Foto: Luka Cjuha
next - prev

8 od 11Foto: Luka Cjuha
next - prev

9 od 11Foto: Luka Cjuha
next - prev

10 od 11Geolokacija nenavadne nesreče.
next - prev

11 od 11Danes ponoči okoli 1. ure se je zaradi zrušenja stene na Gubčevi ulici v Ljubljani udrla polovica cestišča. Luknja je dolga približno petnajst in široka skoraj deset metrov in se po besedah pretresenih okoliških prebivalcev še vedno povečuje.Foto: Anita Andrenšek
next
Komentarji